Меню
Кошик

Засоби для прання

Гель для прання 2л Black 12357 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання чорних речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає насичений чорний колір речей.Гель для прання добре..
149,00 грн.
Гель для прання 2л Color 12340 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання кольорових речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає кольорові тканини від надмірного вимив..
149,00 грн.
Гель для прання 2л універсальний 12333 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання FRESH універсальний призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає тканини від надмірного вимивання кольору...
149,00 грн.
Засіб для видалення плям - для тканин 0,1л (28) (PERLUX)
Лідер продажу Власний імпорт
Плямовивідник Perlux для усіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору...
20,00 грн.
Капсули для прання BABY Гіпоалергенні 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Baby - гіпоалергенні капсулидля прання і видалення плям з речей. Призначені для прання дитячого одягу, відмінно видаляють плями від дитячого харчування та інші сильні забруднення.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з т..
289,00 грн.
Капсули для прання BLACK 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Black - концентровані капсули для прання і видалення плям з чорних речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини.Завдяки активним полімерам капсули зберігають чорний колір речей, надають їм приємного і свіжого ар..
299,00 грн.
Капсули для прання COLOR 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Color - концентровані капсули для прання і видалення плям з кольорових речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини. Не вимивають насичений колір тканини та надають їм приємного і свіжого аромату.Капсули мають а..
289,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "ELEGANCE" 1л парфумований (10) (PERLUX)
Власний імпорт
PERLUX ELEGANCE - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного використання.Скл..
119,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "GLAMOUR" 1л парфумований (10) (PERLUX)
Власний імпорт
PERLUX GlAMOUR - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного використання.Скла..
119,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "Особливий момент" 1л (10) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Lovely Moment - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Пом'якшує речі та надає їм приємного квіткового аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного..
109,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "Свіжий вітер" 1л (10) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Fresh Wind - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного і свіжого аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного вико..
109,00 грн.
Пом"якшувач для тканин дитячий "Ніжний дотик" 1л (10) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Gentle Touch - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Засіб безпечний для прання одягу новонароджених, дітей, людейз чутливою шкірою та алергією.Пом'якшує речі та надає їм приємного квіткового аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно ви..
109,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 68 (4 сторінок)