Меню
Кошик

Засоби для прання

Гель для прання WHITE 1,4л (6) (VENTIN)
Власний імпорт
Ventin White - гель для прання і видалення плям з білих речей.Засіб поєднує у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляєплями і бруд з тканини.Зберігає білосніжний колір речей та надаєїм приємного і свіжого аромату.Підходить для ручного і машинного прання та діє вже ..
169,00 грн.
Засіб для видалення плям - для тканин 0,1л (28) (PERLUX)
Власний імпорт
Плямовивідник Perlux для усіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору...
24,00 грн.
Капсули для прання BABY Гіпоалергенні 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Baby - гіпоалергенні капсулидля прання і видалення плям з речей. Призначені для прання дитячого одягу, відмінно видаляють плями від дитячого харчування та інші сильні забруднення.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з т..
279,00 грн.
Капсули для прання BLACK 24шт.(8) (PERLUX)
Лідер продажу Власний імпорт
Perlux Black - концентровані капсули для прання і видалення плям з чорних речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини.Завдяки активним полімерам капсули зберігають чорний колір речей, надають їм приємного і свіжого ар..
279,00 грн.
Капсули для прання COLOR 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Color - концентровані капсули для прання і видалення плям з кольорових речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини. Не вимивають насичений колір тканини та надають їм приємного і свіжого аромату.Капсули мають а..
269,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "GLAMOUR" 1л парфумований (10) (PERLUX)
Власний імпорт
PERLUX GlAMOUR - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного використання.Скла..
119,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "Свіжий вітер" 1л (10) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Fresh Wind - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного і свіжого аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного вико..
109,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 52 (3 сторінок)