Меню
Кошик

Засоби для прання

Засіб для видалення плям - для тканин 0,1л (28) (PERLUX)
Власний імпорт
Плямовивідник Perlux для усіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору...
24,00 грн.
Засіб для видалення плям - для тканин 0,25л (18) (PERLUX)
Лідер продажу Власний імпорт
Плямовивідник Perlux дляусіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору.Плямовивідник має зручний аплікатор у вигляді м'якого пензля, тому його зручно наносити у важкод..
69,00 грн.
Капсули для прання BABY Гіпоалергенні 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Baby - гіпоалергенні капсулидля прання і видалення плям з речей. Призначені для прання дитячого одягу, відмінно видаляють плями від дитячого харчування та інші сильні забруднення.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з т..
289,00 грн.
Капсули для прання BLACK 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Black - концентровані капсули для прання і видалення плям з чорних речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини.Завдяки активним полімерам капсули зберігають чорний колір речей, надають їм приємного і свіжого ар..
389,00 грн.
Капсули для прання COLOR 24шт.(8) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Color - концентровані капсули для прання і видалення плям з кольорових речей.Капсули поєднують у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляють плями і бруд з тканини. Не вимивають насичений колір тканини та надають їм приємного і свіжого аромату.Капсули мають а..
289,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "ELEGANCE" 1л парфумований (10) (PERLUX)
Власний імпорт
PERLUX ELEGANCE - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного використання.Скл..
129,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "GLAMOUR" 1л парфумований (10) (PERLUX)
Власний імпорт
PERLUX GlAMOUR - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Помякшує речі та надає їм приємного аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного використання.Скла..
129,00 грн.
Пом"якшувач для тканин "Особливий момент" 1л (10) (PERLUX)
Власний імпорт
Perlux Lovely Moment - пом'якшувач, кондиціонер для прання усіх видів речей.Пом'якшує речі та надає їм приємного квіткового аромату. Засіб має антистатичні властивості та полегшує прасування речей.Ефективно видаляє залишки прального порошку та зберігає якість тканин.Підходить для ручного і машинного..
119,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 66 (4 сторінок)