Меню
Кошик

Молочко для чищення

Молочко для чищення - Класичне 0,5л (12) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Молочко Sidolux Professional - універсальний засіб для очищення поверхонь.Молочко призначене для чищення поверхонь у кухні і в ванній кімнаті. Ідеально підходить для кераміки, теракоти, ванни, раковини, мікрохвильових печей, емальованого посуду та посуду зі сталі, і інших поверхонь. Ефективно усув..
66,00 грн.
Молочко для чищення - Лимон 0,5л (12) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Молочко Sidolux Professional - універсальний засіб для очищення поверхонь.Завдяки вмісту соди засіб гарантує ефективну дію і швидке усунення бруду з поверхні. Крем призначений для чищення поверхонь у кухні і в ванній кімнаті. Ідеально підходить для кераміки, теракоти, ванни, раковини, мікрохвильов..
66,00 грн.
Молочко для чищення 900г "Квіти" 21902 (8) (TYTAN)
Власний імпорт
Молочко Tytan - універсальний засіб для очищення поверхонь.Молочко Tytan ефективно видаляє найбільш стійкі забруднення, жир, відкладення мила та інші забруднення. Засіб не пошкоджує і не дряпає поверхню, ідеально підходить для чищення кухонних стільниць, газових та електричних плит, ванн, душових п..
79,00 грн.
Молочко універсальне для чищення 500г (спрей) 21420 (12) (TYTAN)
Власний імпорт
Молочко Tytan - універсальний засіб для очищення поверхонь.Ефективно змиває жир, бруд і пил.Молочко є мяким і універсальним засобом, тому використовується для різних поверхонь :кухонних стільниць, холодильників, шаф, віконних рам, плитки, підлоги, садових меблів, умивальників, раковин та ін.Завдяки ..
85,00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)