Меню
Кошик

Для миття підлоги

Рідина для миття дерев'яних поверхонь антистатична 1кг 14010 (9) (TYTAN)
Власний імпорт
Засіб для миття деревяних поверхонь Tytan, 1 лАнтистатична рідина для чищення дерев'яних підлог Tytan - це набір високої якості та хорошої ціни. Формула антистатичної рідини Tytan для миття дерев'яних підлог розроблена для захисту поверхонь при кожному використанні. Продукт додатково збагачений анти..
125,00 грн.
Рідина для миття дерев'яних поверхонь антистатична 5кг 14020 (1) (TYTAN)
Власний імпорт
Засіб для миття деревяних поверхонь Tytan, 5лАнтистатична рідина для чищення дерев'яних підлог Tytan - це набір високої якості та хорошої ціни. Формула антистатичної рідини Tytan для миття дерев'яних підлог розроблена для захисту поверхонь при кожному використанні. Продукт додатково збагачений антис..
449,00 грн.
Рідина для миття ламінату антистатична 1кг зелена 13910 (9) (TYTAN)
Власний імпорт
Антистатичний засіб для миття ламінату і дерев'яної підлоги Tytan, 1 лЗавдяки спеціальній формулі антистатичного засобу розроблена для захисту поверхонь підлоги та стінових панелей, а також підлог з керамічної плитки. Продукт додатково збагачений антистатичним компонентом, який запобігає осіданню пи..
118,00 грн.
Рідина для миття підлоги - гладкої плитки, тераккоти, підлоги з ПВХ антист. 1кг 14210 (9) (TYTAN)
Власний імпорт
Антистатичний засіб для миття плитки, ПВХ Tytan, 1 лАнтистатичний миючий засіб Tytan для плитки, теракоти та ПВХ - єдиний у своєму роді. Формула продукту розроблена для захисту поверхонь при кожному використанні. Рідина для чищення плитки, теракоти та ПВХ Tytan додатково збагачена антистатичним комп..
115,00 грн.
Рідина для миття підлоги - гладкої плитки, тераккоти, підлоги з ПВХ антист. 5кг 14220 (TYTAN)
Власний імпорт
Антистатичний засіб для миття плитки, лінолеуму, ПВХ Tytan, 5лАнтистатичний миючий засіб Tytan для плитки, теракоти та ПВХ - єдиний у своєму роді. Формула продукту розроблена для захисту поверхонь при кожному використанні. Рідина для чищення плитки, теракоти та ПВХ Tytan додатково збагачена антиста..
449,00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)