Меню
Кошик

Універсальні миючі засоби

Молочко для чищення - Класичне 0,5л (12) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Молочко Sidolux Professional - універсальний засіб для очищення поверхонь.Молочко призначене для чищення поверхонь у кухні і в ванній кімнаті. Ідеально підходить для кераміки, теракоти, ванни, раковини, мікрохвильових печей, емальованого посуду та посуду зі сталі, і інших поверхонь. Ефективно усув..
66,00 грн.
Молочко для чищення - Лимон 0,5л (12) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Молочко Sidolux Professional - універсальний засіб для очищення поверхонь.Завдяки вмісту соди засіб гарантує ефективну дію і швидке усунення бруду з поверхні. Крем призначений для чищення поверхонь у кухні і в ванній кімнаті. Ідеально підходить для кераміки, теракоти, ванни, раковини, мікрохвильов..
66,00 грн.
Молочко для чищення 900г "Квіти" 21902 (8) (TYTAN)
Власний імпорт
Молочко Tytan - універсальний засіб для очищення поверхонь.Молочко Tytan ефективно видаляє найбільш стійкі забруднення, жир, відкладення мила та інші забруднення. Засіб не пошкоджує і не дряпає поверхню, ідеально підходить для чищення кухонних стільниць, газових та електричних плит, ванн, душових п..
79,00 грн.
Молочко універсальне для чищення 500г (спрей) 21420 (12) (TYTAN)
Власний імпорт
Молочко Tytan - універсальний засіб для очищення поверхонь.Ефективно змиває жир, бруд і пил.Молочко є мяким і універсальним засобом, тому використовується для різних поверхонь :кухонних стільниць, холодильників, шаф, віконних рам, плитки, підлоги, садових меблів, умивальників, раковин та ін.Завдяки ..
85,00 грн.
Порошок для чищення 500г "Лимонний" 10797 (20) (FRESH)
Власний імпорт
Порошок для чищення FRESH Лимонний - універсальний засіб для чищення кухонних поверхонь та для наведення чистоти у ванних кімнатах.Порошок для чищення відмінно очистить кухонну техніку, плитку, мийку. Також, легко видалить засохлий пригорілий жир з кастрюль та сковорідок.Чудово підходить для видален..
47,00 грн.
Порошок для чищення 500г "Морський" 10339 (20) (FRESH)
Власний імпорт
Порошок для чищення FRESH Морський - універсальний засіб для чищення кухонних поверхонь та для наведення чистоти у ванних кімнатах.Порошок для чищення відмінно очистить кухонну техніку, плитку, мийку. Також, легко видалить засохлий пригорілий жир з кастрюль та сковорідок.Чудово підходить для видален..
47,00 грн.
Рідина для миття 5кг "Квіти" універсальна 27420 (1) (TYTAN)
Власний імпорт
Рідина Tytan - універсальний засіб для миття і очищення поверхонь.Ефективно змиває жир, бруд і пил.Рідина є універсальним засобом, тому використовується для різних поверхонь: умивальників, раковин, підлоги, кахелю, кухонних стільниць, варильних поверхонь та ін.Засіб має тонкий квітковий аромат...
345,00 грн.
Рідина для миття 5кг "Лаванда" універсальна 27220 (1) (TYTAN)
Власний імпорт
Рідина Tytan - універсальний засіб для миття і очищення поверхонь.Ефективно змиває жир, бруд і пил.Рідина є універсальним засобом, тому використовується для різних поверхонь: умивальників, раковин, підлоги, кахелю, кухонних стільниць, варильних поверхонь та ін.Засіб має тонкий лавандовий аромат...
345,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 36 (2 сторінок)