Меню
Кошик

Політика конфеденційності

ТОВ «Компанія Орфей» дбає про недоторканність приватного життя своїх клієнтів і приділяє належну увагу захисту їх Персональної інформації. У цьому розділі міститься інформація про те, як ми можемо збирати і використовувати персональну інформацію, а також пов'язані з такою інформацією права і можливості, які надані нашим відвідувачам і користувачам.

Ми закликаємо вас прочитати цей документ і переконатися, що ви повністю його розумієте, перш, ніж почнете використовувати наш веб-сайт.

1. Вступ

Дана Політика конфіденційності ( "Політика конфіденційності") описує як ми, ТОВ "Компанія Орфей", можемо збирати і використовувати інформацію, що відноситься до кожного з наших незареєстрованих відвідувачів і зареєстрованих користувачів в зв'язку з їх доступом і використанням веб-cайту https://orfey-company.com (далі "Веб-сайт").

Метою цієї Політики конфіденційності є надання вам зрозумілого пояснення того коли, чому і як ми збираємо і використовуємо вашу персональну інформацію, а також пояснити ваші законні права. Дана Політика конфіденційності не призначена для того, щоб скасувати умови будь-якої угоди, яке є у вас з нами, або будь-яких прав, які можуть бути у вас відповідно до чинних законів про конфіденційність даних.

Прочитайте цей документ і переконайтеся в тому, що ви повністю розумієте нашу політику щодо вашої персональної інформації, перш ніж ви зайдете або будете використовувати будь-які з наших послуг. Якщо ви ознайомилися і повністю розумієте дану Політику конфіденційності, але не згодні з нею, ви повинні негайно покинути цей веб-сайт. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо цієї політики, зв'яжіться з нами за адресою office@orfey-company.com

Цей документ описує нашу політику конфіденційності, Яку інформацію ми збираємо про наших відвідувачів і користувачів, як ми її збираємо, яких заходів вживаємо щодо її захисту, а також ваші права щодо вашої інформації.

При відвідуванні веб-сайту, ви підтверджуєте, що ознайомилися з цією Політикою конфіденційності.

2. Яку інформацію ми збираємо?

Ми збираємо два види інформації про наших відвідувачів і користувачів:

1.      Не ідентифіковану і не ідентифікаційну інформацію, що відноситься до Відвідувачів або не ідентифікованих Користувачів, яка може бути нам доступна або зібрана автоматично. Така Інформація не дозволяє нам ідентифікувати Відвідувача або Користувача, від якого вона була зібрана. Зібрана нами Інформація в основному складається з технічної або сумарної інформації про використання, такої  як перегляди Відвідувачів і Користувачів і послідовності кліків при використанні нашого сайту, теплові карти кліків сеансу використання Веб-сайту або прокрутки сторінки, які не ідентифікують інформацію, що стосується пристроїв Відвідувача або Користувача, операційної системи, інтернет браузера, дозволу екрану, налаштувань мови та клавіатури, Інтернет-провайдера, посилань / сторінок виходу, дати і часу, і т. д.

2.      Індивідуальну ідентифікаційну інформацію, а саме ту інформацію, яка ідентифікує фізичну особу або може бути приватного або делікатного характеру ( "Персональна інформація"). Персональна інформація, зібрана нами, головним чином складається з контактної інформації (тобто адреси електронної пошти або номера телефону), платіжної інформації (імені, фізичної адреси виставлення рахунків, способу оплати і деталей угоди), яка збирається тільки в відношенні користувачів,  які здійснюють покупки на сайті, докладної інформації про сеанс роботи або сеансі використання нашого веб-сайту (IP-адреси, гео-розташування та / або індивідуального ідентифікатора пристрою), подробиць щодо відповідності про підключених облікових записів користувачів сторонніх ресурсів (наприклад, електронної пошти або імені користувача для підключених PayPal, Google або Facebook облікових записів користувачів), наданих нам сканованих документів, що засвідчують особу (таких як посвідчення особи, паспорт або офіційні реєстраційні документи компанії) , листування (включаючи ту, яка здійснена через або завантажена на наші ресурси) і будь-якої іншої Персональної інформації, наданої нам Відвідувачами і / або Користувачами при їх доступі до і / або використанні наших програмних продуктів або веб-сайту. Для уникнення подвійного тлумачення будь-яка інформація, яка відноситься або пов'язана з Персональною інформацією (наприклад, для поліпшення якості пропонованих нами послуг) вважається і розглядається нами як Персональна інформація до тих пір, поки таке ставлення або зв'язок існують.

Ми збираємо два види інформації: Персональна інформація (така, яка може використовуватися для ідентифікації фізичної особи) і Знеособлена інформація (яка не ідентифікує фізичну особу).

Ми збираємо таку інформацію про наших користувачів і відвідувачів, і всіх інших осіб, які можуть її нам надати.

3. Як ми збираємо таку інформацію?

Для збору інформації ми використовуємо два основні методи:

1.      Ми збираємо інформацію, отриману при вашому використанні наших Сервісів. Коли ви відвідуєте або використовуєте наші Сервіси, в тому числі, коли ви переглядаєте Веб-сайт або будь-користувача веб-сайту, реєструєте інформацію користувача обліковий запис (акаунт), редагуєте ваші дані користувача веб-сайту і завантажуєте інформацію або інший контент, дана інформація стає нам доступна і, як правило, ми будемо збирати і записувати факти такого використання, сеансів роботи та відповідних положень інформації або самостійно, або за допомогою Постачальників подібних сервісів, включаючи використання cookies-файлів та інших технологій відстеження.

2.      Ми збираємо інформацію, яку ви надаєте нам добровольно. Наприклад, ми збираємо Персональну інформацію, яку ви надаєте нам при реєстрації; коли ви робите покупки

3.      Ми також збираємо інформацію з джерел третіх сторін.

Ви також можете надати нам певну інформацію в процесі відвідування нашого веб-сайту або використання наших сервісів (це відбувається або автоматично під час процесу використання Сервісу, або через надання інформації вручну).

4. Чому ми збираємо таку інформацію?

1.      Для надання наших послуг;

2.      Для того, щоб далі розвивати, налаштовувати і покращувати наші послуги, ґрунтуючись на загальних або індивідуальних перевагах, досвід використання або при виникненні складнощів для Відвідувачів і користувачів;

3.      Для того, щоб забезпечити наших користувачів постійною клієнтською допомогою і технічною підтримкою;

4.      Для того, щоб мати можливість зв'язатися з нашими Відвідувачами і Користувачами з метою загальних або індивідуальних повідомлень, пов'язаних з наданням послуг і рекламних повідомлень;

5.      Для надання сприяння або ініціювання певних конкурсів, заходів та акцій, визначення умов участі, забезпечення оцінки результативності, зв'язку з переможцями та вручення призів та пільг;

6.      Для створення зведеної статистичної інформації та іншої зведеної і / або похідною Інформації, яку ми або наші партнери по бізнесу можемо використовувати з метою надання та поліпшення наших відповідних послуг;

7.      Для підвищення наших можливостей щодо захисту даних і запобігання шахрайства;

8.      Для того, щоб відповідати будь-яким застосовним законам і правилам.

Ми будемо використовувати вашу Персональну інформацію виключно для цілей, викладених в Розділі 4, і ми впевнені в тому, що:

1.      наше використання вашої Персональної інформації необхідно для виконання угоди або вжиття заходів щодо укладення з вами угоди або

2.      наше використання вашої Персональної інформації необхідно для дотримання відповідного юридичного або нормативного зобов'язання, яке у нас є, або

3.      наше використання вашої Персональної інформації необхідно для підтримки законних інтересів, які існують у нас, за умови, що вони завжди проводяться відповідно і враховують ваші права на конфіденційність.

Доступ до наших послуг не вирішено особам у віці до 18 років. Ніхто у віці до 18 років не повинен надавати нам персональну інформацію через будь-якої з наших Сервісів. Ми не збираємо цілеспрямовано персональну інформацію осіб молодше 18 років. Батьки та опікуни повинні постійно контролювати пов'язану з цим діяльність своїх дітей.

Ми збираємо і використовуємо інформацію з метою надання наших послуг, їх поліпшення і підвищення їх безпеки. Ми також збираємо і використовуємо інформацію для того, щоб мати можливість зв'язатися з нашими відвідувачами, користувачами, а також для того, щоб відповідати будь-яким застосовним законам і правилам.

5. Де ми зберігаємо вашу інформацію?

Персональна інформація Відвідувачів і користувачів (потенційних і існуючих Клієнтів) може бути збережена, оброблена і зберігатися Компанією Орфей, на наш розсуд.

По вашому запиту Компанія Орфей може надати інформацію про те, зберігаємо ми будь-яку вашу Персональну інформацію. Ви можете отримати доступ, внести зміни або зажадати видалити вашу Персональну інформацію. Ми відповімо на ваш запит протягом терміну, передбаченого місцевими законами або розумним періодом часу.

6. Обмін Персональної інформацією з Третіми Особами

Компанія Орфей може передати вашу Персональну інформацію третім особам (або іншим чином надати їм доступ до неї).

У випадках, коли це дозволено місцевими законами про захист інформації, Компанія Орфей може розкривати або іншим чином дозволяти іншим доступ до вашої Персональної інформації з юридичного запитом, зокрема щодо порядку до суда, в рамках іншої юридичної процедури, ордера на обшук або судового наказу, або з метою відповідності вимогам чинного законодавства, якщо закон вимагає від нас, щоб ми зробили таким чином з або без попереднього повідомлення.

Уточнення: Компанія Орфей може передавати Вашу Персональну інформацію іншими способами, ніж описані вище, відповідно до вашого вираженої згоди, або якщо ми юридично зобов'язані зробити це. Крім того, Компанія Орфей може передавати, поширювати, розкривати або іншим чином використовувати інформацію "знеособленого" характеру на свій власний розсуд і без необхідності подальшого згоди.

7. Використання Cookies-файлів і інших відстежують технологій.

Компанія Орфей, разом зі своїми маркетинговими, аналітичними і технологічних партнерами, використовує певні технології контролю та спостереження за ним (такі, як cookies-файли, веб-маяки, utm-мітки, пікселі, теги і скрипти). Ці технології використовуються для того, щоб підтримувати, забезпечувати і покращувати роботу наших Сервісів на постійній основі. Наприклад, завдяки цим технологіям ми можемо підтримувати і відстежувати переваги наших користувачів і перевірку автентичності сеансів, щоб краще захистити наші Сервіси, з тим, щоб визначити технічні проблеми, пріоритети користувачів і ефективність рекламних кампаній, а також для моніторингу та поліпшення загальної продуктивності наших Сервісів.

Будь ласка, зверніть увагу, що Постачальники сервісів, що розміщують cookies-файли або використовують інші технології відстеження через наші Сервіси, можуть мати свою власну політику щодо того, як вони збирають і зберігають інформацію. Наша Політика конфіденційності не поширюється на їх діяльність, і ми не контролюємо її.

Cookies-файли: Для того, щоб деякі з цих технологій працювали належним чином, невеликий інформаційний файл даних («cookie") повинен бути завантажений і збережений на вашому пристрої. За замовчуванням ми використовуємо кілька постійних cookies-файлів для цілей аутентифікації сеансу роботи і користувача, безпеки, для збереження переваг Користувача (наприклад, щодо мови за замовчуванням і налаштувань), стабільності з’єднання (наприклад, для завантаження медіа, використання e-Commerce, і т.д.), моніторингу продуктивності наших Сервісів і маркетингових кампаній.  Якщо ви хочете видалити або заблокувати будь-які cookies-файли, будь ласка, зверніться до розділу допомоги на вашому інтернет-браузері для отримання інструкцій про те, як знайти файл або каталог, який зберігає cookie-файл. Інформація про видалення або управлінні cookies-файлами також доступна на www.AboutCookie.org (звертаємо увагу, що Компанія Орфей не проводить підтримку даного веб-сайту, і тому ми не можемо гарантувати його точність, повноту або доступність). Будь ласка, зверніть увагу, що видалення наших cookies-файлів або відключення майбутніх cookies-файлів або технологій відстеження може перешкодити доступу до певних ресурсів або елементів наших Сервісів або іншим чином негативно вплинути на ваш користувальницький досвід.

Поведінкове таргетування / Ретаргетинг: Деякі Постачальники сервісів і сторонні рекламні мережі можуть показувати рекламу на нашому Веб-сайті або керувати нашою рекламою на інших веб-сайтах. Такі треті особи можуть використовувати певні технології відстеження, призначені для збору окремим інформації про вашу діяльність на Срвіс і різних Сервісах третіх осіб, з метою надання вам адресної реклами на основі ваших інтересів і переваг.

Додавання призначених для користувача даних: Ми можемо отримувати про вас інформацію з додаткових джерел, в тому числі з суспільно доступних баз даних або від третіх осіб, у яких ми придбали інформацію, і об'єднувати цю інформацію з уже наявною у нас інформацією про вас. Це допомагає нам оновлювати, розширювати і аналізувати нашу документацію, виявляти нових покупців і надавати продукцію та послуги, які можуть бути вам цікаві. У тих випадках, коли ми отримуємо вашу Персональну інформацію від таких третіх осіб, ми гарантуємо, що такі сторони зобов'язуються повідомляти вам про те, що ваша Персональна інформація буде розкрита нам, і ми вживемо заходів для забезпечення точності вашої Персональної інформації до її використання. Якщо ви надаєте нам персональну інформацію інших осіб або інші особи надають нам вашу інформацію, то ми будемо використовувати таку інформацію тільки для конкретної мети, для якої вона була нам надана.

Ми і певні постачальники сервісів можемо через наші сервіси використовувати cookies-файли і схожі технології відстеження. Ці технології використовуються в основному з метою стабільності, безпеки, функціональності, продуктивності і реклами.Ви можете заблокувати, відмовитися або іншим способом управляти такими технологіями відстеження або особисто, або через налаштування вашого браузера або інші джерела, але, будь ласка, зверніть увагу, що подібні дії можуть вплинути на ваш користувальницький досвід нашими сервісами.

8. Повідомлення від Компанії Орфей

Ми можемо використовувати вашу Персональну інформацію для відправки вам рекламних матеріалів і повідомлень за допомогою електронної пошти, текстових повідомлень, прямих текстових повідомлень, маркетингових дзвінків і аналогічних форм зв'язку.

Якщо ви не хочете отримувати такі рекламні повідомлення або дзвінки, ви можете повідомити Компанію Орфей в будь-який час або виконати інструкції щодо відмови від підписки, що містяться в рекламних повідомленнях, які ви отримали.

Ми вживаємо заходів для того, щоб обсяг надісланих вам рекламних матеріалів був розумним і пропорційним, а також докладаємо зусиль для відправлення вам інформації, яка, на нашу думку і на основі вашої інформації, може представляти для вас інтерес або мати до вас відношення.

Компанія Орфей також може зв'язатися з вами для надання важливої інформації про наших товари та послуги або їх використанні вами.

Mи можемо посилати вам повідомлення і інформацію рекламного характеру.

Ви можете легко відмовитися від отримання рекламних повідомлень, зв'язавшись з нами або використавши опцію "відписатися".

Ми також можемо зв'язатися з вами шляхом відправлення повідомлень та розміщення контенту, що стосуються товарів, послуг чиі оплати. Ви не зможете відмовитися від отримання таких повідомлень.

9. Ваші права у відношенні вашої Персональної інформації

Вкрай важливо, щоб ви контролювали свою Персональну інформацію. Ось чому Компанія Орфей робить кроки, що дозволяють вам отримувати доступ, копію, оновлювати, змінювати, видаляти або обмежувати використання вашої Персональної інформації.

Перш ніж розкривати запитувану Персональну інформацію, ми можемо попросити вас надати додаткову інформацію з метою підтвердження вашої особи і в цілях безпеки. Ми залишаємо за собою право стягувати плату, якщо це дозволено законом (наприклад, якщо ваш запит є необґрунтованим або надмірним).

10. Зберігання Інформації

Ми можемо зберігати вашу Персональну інформацію протягом всього часу активності вашого облікового запису, як це визначено в цій Політиці конфіденційності, або протягом часу, необхідного для надання вам Послуг або Сервісів. Зберігання Персональної інформації може здійснюватися нами навіть після деактивації вашої облікового запису, в тій мірі, наскільки це розумно необхідно для виконання наших юридичних зобов’язань, для врегулювання суперечок щодо наших користувачів, запобігання шахрайства та зловживань, виконання наших угод і / або захисту наших законних інтересів.

Ми підтримуємо політику зберігання даних, яку ми застосовуємо до інформації, що знаходиться в нашому розпорядженні. Якщо ваша Персональна інформація більше не потрібна, то ми забезпечимо її безпечне видалення.

Ми можемо зберігати вашу інформацію протягом всього часу активності вашого облікового запису або, якщо потрібно, на більш тривалий термін (наприклад, якщо ми юридично зобов'язані зберігати її довше або це робиться з метою захисту наших інтересів).

11. Безпека

Компанія Орфей вжила заходів безпеки, призначені для захисту Персональної інформації, якою ви ділитеся з нами, в тому числі фізичні, електронні та процедурні заходи. Серед іншого, ми пропонуємо безпечний доступ до наших ресурсів по протоколу HTTPS; передачу конфіденційної інформації по оплаті (наприклад, номер кредитної картки) через спеціально розроблені форми для покупок, які захищені шифрованим з'єднанням галузевого стандарту SSL / TLS.

Незважаючи на заходи і зусилля, що вживаються Компанією Орфей, ми не можемо і не гарантуємо абсолютний захист і безпеку вашої Персональної інформації, який ви завантажуєте, публікуєте або іншим чином діліться з Компанією Орфей або кимось ще.

Тому ми закликаємо вас встановити надійні паролі для вашого облікового запису і уникати надання нам або кому-небудь ще будь-якої інформації, розкриття якої, на вашу думку, може заподіяти вам істотної або непоправної шкоди. Ми прагнемо забезпечити безпеку вашої Персональної інформації і використовуємо різні заходи безпеки, щоб краще її захистити. Однак, ми не можемо гарантувати абсолютного захисту, і тому закликаємо вас бути обережними, встановити надійний пароль для вашого облікового запису та уникати надання будь-якої важливої інформації, розкриття якої може заподіяти вам значної шкоди.

12. Оновлення та тлумачення

Ми маємо право внести зміни в дану політику конфіденційності, як це вимагається чинним законодавством, для фіксації змін нашої практики збору, використання і зберігання інформації. У разі якщо ми будемо вважати, що внесені зміни є суттєвими (на наш власний сумлінний розсуд), ми повідомимо вам про них до того моменту, коли зміни вступили в силу. Ми рекомендуємо Вам періодично переглядати цю сторінку для отримання актуальної інформації про нашу Політику конфіденційності. За винятком якщо інше прямо не передбачено, наша остання редакція Політики конфіденційності поширюється на всю інформацію, яку ми отримаємо про вас.

Дана Політика конфіденційності складена українською мовою і може бути перекладена на інші мови для вашої зручності. Якщо текст (не українська мова) версія даної Політики конфіденційності вступає в конфлікт з її перекладеною версією, положення української версії мають переважну силу.

Якщо у вас є які-небудь питання з приводу даної Політики конфіденційності або бажаєте реалізувати будь-які зі своїх прав, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою office@orfey-company.com. Ми докладемо зусиль для вирішення будь-яких скарг, що стосуються використання вашої Персональної інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності.