Меню
Кошик

Хімія побутова

Спрей Tytan - засіб для знежирення поверхонь. Ефективно змиває жир, застарілий бруд і жирні забруднення рослинного і тваринного походження.Використовується для миття кухонних поверхонь і садових меблів. Видаляє жирні забруднення з варильної поверхні, витяжки, підлоги, стільниці, гриля, духовки, рако..
85,00 грн.
Відбілювач 1000г 27720/Р81000 (6) (TYTAN)
Лідер продажу Власний імпорт
ВІдбілювач Tytan- засіб длядезінфекції та видалення плям з речей.Діюча речовина - гіпохлорит натрію.Підходить для побутового і промислового використання.Зберігає природний білий колір речей.Ефективний проти грибків, бактерій, спор та вірусів.Дезінфікує швидко і при низькій температурі.Після застосув..
92,00 грн.
Гель для видалення пригорань 500г 28234/28230 (18) (TYTAN)
Лідер продажу Власний імпорт
ГельTytan - засіб для видалення пригорань.Ефективно видаляє пригорання,забруднення рослинного і тваринного походженнязавдяки аніонним ПАР у складі.Використовується для миття каструль, пателень, деко, духовок, керамічного і тефлонового посуду.ГельTytan усуваєсліди від натуральних барвників, таких як ..
79,00 грн.
Гель для миття ванних кімнат 500г (камінь та іржа) 27830 (18) (TYTAN)
Власний імпорт
Рідина Tytan- засіб для миття ванної кімнати.Ефективно видаляє жир, іржу, вапняний наліт, залишки мила та не залишає розводів.Рідину застосовують для миття ванн, душових кабін, умивальників і раковин, плитки, стін та ін.Можна використовувати для різних типів поверхонь: хромованих, керамічних, скляни..
75,00 грн.
Гель для прання 2л Black 12357 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання чорних речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає насичений чорний колір речей.Гель для прання добре..
149,00 грн.
Гель для прання 2л Color 12340 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання кольорових речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає кольорові тканини від надмірного вимив..
149,00 грн.
Гель для прання 2л універсальний 12333 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання FRESH універсальний призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає тканини від надмірного вимивання кольору...
149,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 1000г 30570 (10) (TYTAN)
Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення.Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викорис..
115,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 500г 30551/30550 (10) (TYTAN)
Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення. Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викори..
79,00 грн.
Емульсія з високим блиском для підлоги з ПВХ 13510 5кг (TYTAN)
Власний імпорт
Емульсія Emu - засіб для догляду за підлогою.Можна застосовувати для пластикової підлоги, ПВХ, лінолеуму.Містить воскові та акрилові речовини, що запобігають запиленню і забрудненню поверхні.Емульсія надає підлозі блиск і не залишає розводів. Не потребує полірування і змиття водою.Після застосування..
649,00 грн.
Засіб для догляду за меблями та побут. електропр. антистат. 500г спрей РМ022900_04/27050(12) (TYTAN)
Власний імпорт
Tytan для меблів і електронних пристроїв.Ефективно видаляє забруднення і пил з твердих меблів та побутової електроніки. Створює на поверхні спеціальний антистатичний шар, що запобігає запилюванню. Допомагає довше насолоджуватися чистотою і зберігати меблі та пристрої охайними. Засіб не залишає сліді..
85,00 грн.
Засіб для миття кухні 0,5л (10) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Лідер продажу Власний імпорт
Sidolux Professional- засіб для миття кухні та кухонних поверхонь. Засіб на лужній основі (високий pH), ефективно змиває жир, застарілий бруд, жирні плями рослинного і тваринного походження.Використовується для чищення стільниць, витяжок і кухонних шаф, хромонікелевих і керамічних поверхонь, лакован..
69,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 311 (16 сторінок)