Меню
Кошик

Хімія побутова

Відбілювач 1000г 27720/Р81000 (6) (TYTAN)
Власний імпорт
ВІдбілювач Tytan- засіб длядезінфекції та видалення плям з речей.Діюча речовина - гіпохлорит натрію.Підходить для побутового і промислового використання.Зберігає природний білий колір речей.Ефективний проти грибків, бактерій, спор та вірусів.Дезінфікує швидко і при низькій температурі.Після застосув..
89,00 грн.
Гель для видалення пригорань 500г 28234/28230 (18) (TYTAN)
Лідер продажу Власний імпорт
ГельTytan - засіб для видалення пригорань.Ефективно видаляє пригорання,забруднення рослинного і тваринного походженнязавдяки аніонним ПАР у складі.Використовується для миття каструль, пателень, деко, духовок, керамічного і тефлонового посуду.ГельTytan усуваєсліди від натуральних барвників, таких як ..
74,00 грн.
Гель для миття ванних кімнат 500г (камінь та іржа) 27830 (18) (TYTAN)
Власний імпорт
Рідина Tytan- засіб для миття ванної кімнати.Ефективно видаляє жир, іржу, вапняний наліт, залишки мила та не залишає розводів.Рідину застосовують для миття ванн, душових кабін, умивальників і раковин, плитки, стін та ін.Можна використовувати для різних типів поверхонь: хромованих, керамічних, скляни..
74,00 грн.
Гель для прання 2л Black 12357 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання чорних речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає насичений чорний колір речей.Гель для прання добре..
149,00 грн.
Гель для прання 2л Color 12340 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання кольорових речей FRESH призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає кольорові тканини від надмірного вимив..
149,00 грн.
Гель для прання 2л універсальний 12333 (8) (FRESH)
Власний імпорт
Гель для прання FRESH універсальний призначений для використання в автоматичних пральних машинах чи для ручного прання.Активні інградієнти гелю дозволяють ефективно видаляти забруднення вже при 20°С.Завдяки активним компонентам формули, гель зберігає захищає тканини від надмірного вимивання кольору...
149,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 1000г 30570 (10) (TYTAN)
Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення.Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викорис..
109,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 500г 30550 (10) (TYTAN)
Лідер продажу Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення. Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викори..
75,00 грн.
Емульсія з високим блиском для підлоги з ПВХ 13510 5кг (TYTAN)
Власний імпорт
Емульсія Emu - засіб для догляду за підлогою.Можна застосовувати для пластикової підлоги, ПВХ, лінолеуму.Містить воскові та акрилові речовини, що запобігають запиленню і забрудненню поверхні.Емульсія надає підлозі блиск і не залишає розводів. Не потребує полірування і змиття водою.Після застосування..
649,00 грн.
Засіб для видалення накипу 0,75л (8) (SIDOLUX PROFI)
Власний імпорт
Засіб для видалення нальоту Sidolux ProfiЗасіб застосовують для миття ванної кімнати, раковин, кранів, душових кабін, плитки,дзеркал, різної сантехніки.Усуває застарілий накип, вапняний наліт, мильні розводи, залишки косметики, іржу.Проникає у важкодоступні місця завдяки розпилювачу.Не залишає сліді..
109,00 грн.
Засіб для видалення плям - для тканин 0,1л (28) (PERLUX)
Лідер продажу Власний імпорт
Плямовивідник Perlux для усіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору...
20,00 грн.
Засіб для видалення сильних забруднень 0,5л (10) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Sidolux Professional - це новий засіб для усунення складних забруднень.Ідеально підходить для віконних рам, садових пластикових меблів, жалюзі, велосипедів, косарок, автомобільних дисків, двигунів і інших елементів забруднених мазутом, жиром.Підходить для видалення наклейок, клею від етикеток, смоли..
159,00 грн.
Засіб для видалення цвілі та грибків 0,75л (8) (SIDOLUX PROFI)
Лідер продажу Власний імпорт
Sidolux Profi - засіб для видалення цвілі та грибків.Ефективно змиває плями, заражені цвіллю, грибком, лишайниками, водоростями, мохом чи пташинним послідом.Засіб застосовують для миття швів, ванн, душових кабін, умивальників, плитки, стін та ін.Можна використовувати для різних типів поверхонь: кера..
109,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 439 (22 сторінок)