Меню
Кошик

Хімія побутова

Гель для видалення пригорань 500г 28234/28230 (18) (TYTAN)
Власний імпорт
ГельTytan - засіб для видалення пригорань.Ефективно видаляє пригорання,забруднення рослинного і тваринного походженнязавдяки аніонним ПАР у складі.Використовується для миття каструль, пателень, деко, духовок, керамічного і тефлонового посуду.ГельTytan усуваєсліди від натуральних барвників, таких як ..
65,00 грн.
Гель для миття ванних кімнат 500г (камінь та іржа) 27830 (18) (TYTAN)
Лідер продажу Власний імпорт
Рідина Tytan- засіб для миття ванної кімнати.Ефективно видаляє жир, іржу, вапняний наліт, залишки мила та не залишає розводів.Рідину застосовують для миття ванн, душових кабін, умивальників і раковин, плитки, стін та ін.Можна використовувати для різних типів поверхонь: хромованих, керамічних, скляни..
69,00 грн.
Гель для прання WHITE 1,4л (6) (VENTIN)
Власний імпорт
Ventin White - гель для прання і видалення плям з білих речей.Засіб поєднує у собі найкращі властивості порошку і гелю для прання, тому ефективно видаляєплями і бруд з тканини.Зберігає білосніжний колір речей та надаєїм приємного і свіжого аромату.Підходить для ручного і машинного прання та діє вже ..
169,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 1000г 30570 (10) (TYTAN)
Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення.Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викорис..
139,00 грн.
Гель для чищення каналізаційних труб 500г 30550 (18) (TYTAN)
Власний імпорт
Гель Tytan для очищення каналізаційних труб раковин, умивальників, ванн.Формула гелю ефективно розчиняє залишки їжі, жиру, волосся, паперу та інші засмічення. Знищує неприємні запахи і полегшує змив води. Не пошкоджує метал та емаль.Рекомендовано вдягати рукавиці та провітрювати кімнату після викори..
99,00 грн.
Емульсія з високим блиском для підлоги з ПВХ 13510 5кг (TYTAN)
Власний імпорт
Емульсія Emu - засіб для догляду за підлогою.Можна застосовувати для пластикової підлоги, ПВХ, лінолеуму.Містить воскові та акрилові речовини, що запобігають запиленню і забрудненню поверхні.Емульсія надає підлозі блиск і не залишає розводів. Не потребує полірування і змиття водою.Після застосування..
289,00 грн.
Засіб для видалення накипу 0,75л (8) (SIDOLUX PROFI)
Власний імпорт
Засіб для видалення нальоту Sidolux ProfiЗасіб застосовують для миття ванної кімнати, раковин, кранів, душових кабін, плитки,дзеркал, різної сантехніки.Усуває застарілий накип, вапняний наліт, мильні розводи, залишки косметики, іржу.Проникає у важкодоступні місця завдяки розпилювачу.Не залишає сліді..
125,00 грн.
Засіб для видалення плям - для тканин 0,1л (28) (PERLUX)
Власний імпорт
Плямовивідник Perlux для усіх видів тканин.Завдяки активній гелевій формі засіб ефективно видаляє складні плями та економно витрачається.Безпечний для тканин, не псує їхню якість, тому що не містить хлору...
24,00 грн.
Засіб для видалення сильних забруднень 0,5л (10) (SIDOLUX PROFESSIONAL)
Власний імпорт
Sidolux Professional - це новий засіб для усунення складних забруднень.Ідеально підходить для віконних рам, садових пластикових меблів, жалюзі, велосипедів, косарок, автомобільних дисків, двигунів і інших елементів забруднених мазутом, жиром.Підходить для видалення наклейок, клею від етикеток, смоли..
199,00 грн.
Засіб для видалення цвілі та грибків 0,75л (8) (SIDOLUX PROFI)
Лідер продажу Власний імпорт
Sidolux Profi - засіб для видалення цвілі та грибків.Ефективно змиває плями, заражені цвіллю, грибком, лишайниками, водоростями, мохом чи пташинним послідом.Засіб застосовують для миття швів, ванн, душових кабін, умивальників, плитки, стін та ін.Можна використовувати для різних типів поверхонь: кера..
125,00 грн.
Засіб для догляду за килимами та килимовим покриттям - плямовивідник 0,5л (9) (DYWANLUX)
Власний імпорт
Dywanlux- засіб для виведення плям з килимів, килимового покриття та оббивки меблів. Підходить для чищення килимів, килимового покриття, оббивки автомобілів і меблів. Глибоко проникає у волокна, захищає їх відвтрати кольору. Засіб Dywanlux видаляє легкі та сильні забруднення, не псуючи покриття. Нап..
85,00 грн.
Засіб для догляду за килимами та килимовим покриттям для пилососів 0,5л (15) (DYWANLUX)
Власний імпорт
Dywanlux для пилососів - засіб для догляду за килимами, килимовим покриттям та меблями. Засіб застосовується для миючих пилососів і підходить для чищення килимів, килимового покриття, оббивки автомобілів і меблів. Глибоко проникає у волокна, захищає їх відвтрати кольору.Разом із брудом засіб Dywanlu..
85,00 грн.
Засіб для догляду за килимами/килим.покриттям.Аерозоль "Квітка" (антиалерген) 0,6л (12) (DYWANLUX)
Власний імпорт
Dywanlux- засіб для догляду за килимами, килимовим покриттям та мякими меблями.Підходить для чищення килимів, килимового покриття, оббивки автомобілів і меблів. Глибоко проникає у волокна, помякшує їх та попереджає втрату кольору. Разом із брудом засіб Dywanlux видаляє пил та шерсть тварин, прибираю..
139,00 грн.
Засіб для догляду за килимами/килим.покриттям.Аерозоль "Океан" (антиалерген) 0,6л (12) (DYWANLUX)
Власний імпорт
Dywanlux- засіб для догляду за килимами та килимовим покриттям. Підходить для чищення килимів, килимового покриття, оббивки автомобілів і меблів.Глибоко проникає у волокна, помякшує їх та попереджає втрату кольору. Разом із брудом засіб Dywanlux видаляє пил та шерсть тварин, прибираючи алергени таки..
139,00 грн.
Показано з 1 по 20 із 391 (20 сторінок)