Меню
Кошик

Розпилювач (тригер)

Tytan для меблів і електронних пристроїв.Ефективно видаляє забруднення і пил з твердих меблів та побутової електроніки. Створює на поверхні спеціальний антистатичний шар, що запобігає запилюванню. Допомагає довше насолоджуватися чистотою і зберігати меблі та пристрої охайними. Засіб не залишає сліді..
62,00 грн.
Засіб по догляду за шкіряними виробамиS IDOLUX M - ефективний засіб для чистки та догляду за шкіряними меблями та іншими виробами. Швидко проникає в структуру шкіри та витісняє забруднення. Надає шкіряним виробам антистатичних властивостей, вони менше притягують пил. Затягує дрібні тріщини та надає ..
69,00 грн.
Sidolux M - поліроль для меблів уформі тригера з класичним ароматом.Ефективно видаляє забруднення і пил з твердих меблів. Створює на поверхні спеціальний антистатичний шар, що запобігає запилюванню.Засіб надає меблям ніжний і легкий блиск,не залишає слідів після використання та наповнює дім класични..
69,00 грн.
Sidolux M - поліроль для меблів уформі тригера з ароматом сандалового дерева.Ефективно видаляє забруднення і пил з твердих меблів. Створює на поверхні спеціальний антистатичний шар, що запобігає запилюванню.Засіб надає меблям ніжний і легкий блиск,не залишає слідів після використання та наповнює дім..
69,00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)